Branża

  • Finanse/ekonomia

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Forma zatrudnienia

  • inne

Praca na stanowisku Doradca ds. Ubezpieczeń na Życie i Majątkowych

Warszawa

, RCD Warszawa 1 Allianz Polska

Doradca ds. Ubezpieczeń na Życie i Majątkowych
Warszawa

Opis stanowiska

Jeśli lubisz brać udział w nowych przedsięwzięciach, jeśli ekscytuje Cię współtworzenie nowych struktur i standardów, zapraszamy Cię do współpracy: Doradca ds. Ubezpieczeń na Życie i Majątkowych w Allianz Polska- RCD Warszawa 1.
Poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Zakres odpowiedzialności:
•Profesjonalne doradztwo w zakresie indywidualnych ubezpieczeń na życie, grupowych programów zdrowotnych, majątek indywidualny i firmowy, OC z tytułu prowadzenia działalności gospodarczej, Polisa Podatkowa i Skarbowa,
•Badanie oczekiwań i szukanie rozwiązań dopasowanych do potrzeb klientów
•Budowanie własnego portfela poprzez trwałe relacje z klientami
•Realizacja celów sprzedażowych zgodnych ze strategią firmy

Wymagania

•Doświadczenie w aktywnej sprzedaży
•Nastawienie na działanie, aktywność, przedsiębiorczość
•Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne i negocjacyjne
•Dobra organizacja pracy

Oferujemy

•Współpracę w oparciu o działalność gospodarczą
•Możliwość współtworzenia w sieci sprzedaży w Regionalnym Centrum Dystrybucji Warszawa 1
•Atrakcyjny system prowizyjny + stała premia zależna od realizacji celów
•System szkoleń umożliwiający rozwój osobisty i zawodowy