Branża

  • Human Resources / Zasoby ludzkie

Lokalizacje

  • Poznań
    (60-942)

Praca na stanowisku Praktykant/Praktykantka HR z językiem niemieckim

Poznań

, SILVERHAND

Praktykant/Praktykantka HR z językiem niemieckim
Poznań

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

• Tłumaczenie dokumentacji (m.in. zgłoszeń klientów, dokumentów, skryptów) z j. polskiego na j. niemiecki i odwrotnie.
• Czynne wyszukiwanie klientów biznesowych na rynku polskim oraz na rynkach zagranicznych
• Marketing Internetowy (redagowanie oraz dodawanie ogłoszeń o pracę, pozycjonowanie strony internetowej firmy, zarządzanie social media, wyszukiwanie nowych form promocji, dbanie o dobry wizerunek firmy w Internecie
• Weryfikacja napływających aplikacji oraz administrowanie elektroniczną bazą danych
• Prowadzenie licznych rozmów kwalifikacyjnych z Kandydatami do pracy za granicą (m.in. weryfikacja poziomu znajomości j. niemieckiego) – zarówno telefonicznie, jak i bezpośrednio w biurze firmy

Wymagania

• Bardzo dobra znajomość j. niemieckiego
• Bezkonfliktowość, proaktywność i motywacja
• Chęć dynamicznego rozwoju oraz szybkiego pogłębiania wiedzy z zakresu usług HR

Oferujemy

• Praktykę płatną z realną możliwością zatrudnienia
• Elastyczny czas pracy, dostosowany do rozkładu zajęć na uczelni oraz zajęć poza uczelnią
• Możliwość rozwoju zawodowego
• Bardzo dobrą atmosferę współpracy

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.

Ogłoszenie o pracę zostało pobrane z serwisu Lento.pl