Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Namysłów
    (46-100)

Praca na stanowisku Zatrudnimy Hostessy/Promotorów

Namysłów

, Eco-Vital Sp. z o.o. Sp. k.

Zatrudnimy Hostessy/Promotorów
Namysłów

Opis stanowiska

Firma Eco Vital poszukuje hostess i promotorów do promocji eventu, którego gwiazdą będzie jedna z czołowych postaci polskiej sceny kabaretowej.
Poszukujemy osób młodych i dynamicznych, w przedziale wiekowym 16-26.
Mile widziany status ucznia/studenta.

Wymagania

ZADANIA hostess/promotorów:
*wydawanie bezpłatnych zaproszeń na event,
*zachęcanie do udziału w akcji loteryjnej,
*raportowanie wyników pracy.

Oferujemy

*elastyczny grafik pracy, dostosowany do Twojej dyspozycyjności,
*atrakcyjne wynagrodzenie,
*premie dla najlepszych osób.