Branża

  • Inżynieria / Technika

Lokalizacje

  • Pruszcz Gdański
    (80-900)

Praca na stanowisku Specjalista do spraw Klientów Zagranicznych

Pruszcz Gdański

, Kariera Service

Specjalista do spraw Klientów Zagranicznych

Opis stanowiska

Kariera Service - firma doradztwa personalnego o numerze certyfikatu 8087 dla jednego ze swoich Klientów poszukuje obecnie osób na stanowisko:

Specjalista do spraw Klientów Zagranicznych.
Miejsce pracy: Gdańsk

Opis stanowiska:
-obsługa Klientów zagranicznych;
-pozyskiwanie nowych Klientów;
-praca w siedzibie Firmy;
-gotowość do wyjazdów służbowych-przewidywane od 4 do 6 wyjazdów służbowych w roku (Francja, Niemcy, Benelux);
-sprzedaż usług produkcji rur i drutu.

Wymagania

-biegła znajomość języka francuskiego i niemieckiego;
-doświadczenie w sprzedaży w sprzedaży B2B;
-wykształcenie wyższe techniczne lub ekonomiczne;
- biegła obsługa komputera i podstawowych aplikacji;
-odpowiedzialność;
-terminowość;
-przedsiębiorczość;
-dynami ka i entuzjazm działania;
-łatwość nawiązywania kontaktów.

Oferujemy

-stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się Firmie;
-umowę o pracę;