Branża

  • Administracja / Biuro

Lokalizacje

  • Kraków
    (30-093)

Praca na stanowisku Pracownik biurowy

Kraków

, HIPOKRATES

Pracownik biurowy
Kraków

Opis stanowiska

OPIS STANOWISKA:

• Kompleksowa obsługa sekretariatu
• Zarządzanie dokumentacją, korespondencją oraz procesami administracyjnymi
• Nadzór nad poprawnym obiegiem dokumentów w firmie
• Wsparcie działań marketingowych
• Przygotowywanie oraz nadawanie przesyłek pocztowych i kurierskich

Wymagania

• Umiejętność obsługi pakietu Microsoft Office i prowadzenia korespondencji elektronicznej
• Bardzo dobra organizacja pracy
• Zaangażowanie i umiejętność pracy pod presją czasu
• Umiejętność obsługi urządzeń biurowych
• Mile widziana znajomość języka angielskiego
• Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie istotnym atutem

Oferujemy

• Możliwość rozwoju zawodowego w młodym i kreatywnym zespole
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Możliwość podnoszenia kwalifikacji i awansu
• Zdobycie doświadczenia w firmie działającej na rynku farmaceutycznym

Nadesłane aplikacje należy opatrzyć dopiskiem: ”Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych
(D. U. Nr 133 Poz. 883).”