Branża

  • IT

Lokalizacje

  • Kraków
    (30-093)

Praca na stanowisku Doradca Klienta Biznesowego sieci T-Mobile

Kraków

, Euro-Phone Sp. z o.o.

Doradca Klienta Biznesowego sieci T-Mobile
Kraków

Opis stanowiska

Euro-Phone Sp. z o.o. (część Grupy Kapitałowej OEX S.A.)– tworzymy ogólnopolską sieć sprzedaży usług T-Mobile Polska S.A.

Obecnie do współpracy poszukujemy:

Doradcy Klienta Biznesowego sieci T-Mobile

Rejon: Kraków i okolice
Nr. ref.: DKB/Kraków

ZAKRES OBOWIAZKÓW:
• Aktywna sprzedaż usług i produktów do Klientów z dedykowanej bazy małych i średnich przedsiębiorstw (baza ok. 300 firm do obsługi przypisana konkretnie do Doradcy)
• Doradztwo w zakresie nowych usług, przedłużanie obecnych kontraktów
• Budowanie długofalowych relacji z klientami
• Realizacja zadań i celów zgodnych ze strategią firmy
• Raportowanie wyników i bieżących działań

Wymagania

• Doświadczenie w sprzedaży i obsłudze Klienta biznesowego, mile widziane doświadczenie w sprzedaży usług stacjonarnych
• Samodzielność, orientacja na wynik i konsekwencja w działaniu
• Znajomość pakietu MS Office
• Gotowość do współpracy na podstawie własnej działalności gospodarczej lub umowy zlecenia

Oferujemy

• Atrakcyjny system wynagrodzeń (wynagrodzenie stałe za utrzymanie Klientów z bazy + prowizja za sprzedaż usług + premia za realizację planów)
• Możliwość rozwoju zawodowego
• Cykl szkoleń produktowo – ofertowych
• Udział w konkursach organizowanych wspólnie z producentami telefonów i Operatorem
• Wsparcie merytoryczne i praktyczne doświadczonego koordynatora

W aplikacji prosimy dopisać następującą klauzulę: ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawa z dn. 29.08.97 roku o Ochronie danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926, ze zm.)”.

Jednocześnie informujemy wszystkich kandydatów, że bez powyższego oświadczenia oferta nie będzie rozpatrywana.

Zastrzegamy sobie prawo do udzielania odpowiedzi na wybrane oferty.