Branża

  • Finanse/ekonomia

Lokalizacje

  • Wrocław
    (50-900)

Praca na stanowisku Młodszy Księgowy dział AP

Wrocław

, Cpl Jobs

Młodszy Księgowy dział AP
Wrocław

Opis stanowiska

Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources, świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów.

Dla naszego międzynarodowego klienta poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko:

Księgowy w dziale AP z językiem duńskim

Posiadasz już pierwsze doświadczenie w księgowości w dziale AP? Szukasz stałej, dobrze płatnej pracy w, której możesz zdobywać fachową wiedzę? Chcesz się uczyć do najlepszych, zostać częścią firmy należącej do grupy najlepszych pracodawców w Polsce?
Wystarczy, że prześlesz nam swoje CV.

Zakres obowiązków:
• Obsługa Klientów - odpowiadanie na zapytania związane z płatnościami
• Obsługa procesów księgowych zgodnie z wewnętrznymi standardami firmy
• Kontrola poprawności transakcji finansowych
• Przygotowywanie raportów i sprawozdań

Wymagania

• Bardzo dobra znajomość języka duńskiego lub francuskiego
• Dobra znajomość języka angielskiego
• Komunikatywność oraz umiejętność nawiązywania relacji z klientem
• Umiejętność pracy w zespole
• Znajomość systemu SAP jest plusem
• Doświadczenie w księgowości: 6 miesięcy lub praktyki/staże

Oferujemy

• Bogaty pakiet socjalny
• Konkurencyjne wynagrodzenie
• Duże możliwości rozwoju zawodowego oraz awansu w strukturach firmy
• Praca w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku światowym
• Przyjazne oraz nowoczesne warunki