Branża

  • Administracja / Biuro

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Forma zatrudnienia

  • umowa zlecenie / o dzieło

Praca na stanowisku Asystent Finansowo-Administracyjny

Warszawa

, Parama Group Sp. z o.o.

Asystent Finansowo-Administracyjny
Warszawa

Opis stanowiska

Poszukujemy osób, które lubią pracę z dokumentami, prace administracyjno-biurowe, z elementami finansowymi. Jest to idealne stanowisko dla osób rzetelnych, odpowiedzialnych i zaangażowanych. Jeśli chciałbyś sprawdzić się w Dziale Finansowo-Administracyjnym, dołącz do nas!

Najważniejsze zadania:
- wystawianie faktur
- wprowadzanie przelewów do systemu bankowego
- obsługa kasy
- nadzór nad dokumentami
- analiza rozrachunków
- wystawianie wezwań, przypomnień
- przygotowywanie budżetów
- porządkowanie dokumentów
- pomoc przy wyliczaniu wynagrodzeń
- obsługa poczty i korespondencji
- przygotowywanie raportów, sprawozdań, zestawień, analiz
- bieżące prowadzenie zleconych spraw

Wymagania

- umiejętność analitycznego myślenia
- zdolność szybkiego uczenia się
- bardzo dobra znajomość obsługi komputera (Excel, Word, poczta elektroniczna, internet)
- zaangażowanie
- bardzo dobra organizacja pracy
- samodzielność, ale również umiejętność pracy w zespole
- dokładność

Mile widziane:
- studenci kierunku Finanse i Bankowość, Rachunkowość itp.

Oferujemy

- interesującą i odpowiedzialną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
- możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
- zatrudnienie na umowę zlecenie
- lekcje języka angielskiego