Branża

  • Inne

Oczekiwane wykształcenie

  • Zasadnicze zawodowe

Lokalizacje

  • Cała Polska
  • Gdańsk
    (80-001)

Praca na stanowisku Opiekun osoby starszej.

Cała Polska

, Astral Limited

Opiekun osoby starszej.
Cała Polska

Opis stanowiska

ASTRAL INTERNATIONAL LIMITED jest agencją rekrutacyjną działającą od 1989 roku. Macierzyste biuro powstało w Wielkiej Brytanii, po czym kolejne w: Polsce, Litwie, Estonii, Łotwie, Ukrainie, Rosji, Słowacji, Białorusi. Główna siedziba w Polsce znajduje się w Pucku w woj. Pomorskim. Od wielu lat firma zajmuje się rekrutacją personelu dla ponad 100 statków pasażerskich na całym świecie. Zaufało nam dużo znanych firm tj.: Carnival Cruise Lines, Apollo Ship Chandlers Inc., Crystal Cruises, Costa Cruise Lines, Sea Dream Yachts i wiele innych. Dokładamy wszelkich starań aby każda z osób, której marzeniem jest praca na najbardziej ekskluzywnych statkach świata, znalazła swoje miejsce na pokładzie jednego z nich. Nieustannie doskonalimy nasze usługi przy pozyskiwaniu profesjonalnych kandydatów oraz nowych klientów. Gwarantujemy najlepsze warunki zatrudnienia oraz zabiegamy o to aby każda z osób, której marzeniem jest praca za granicą, była w pełni usatysfakcjonowana. Dążymy do tego aby zainteresowane osoby znalazły wymarzoną pracę. Pilnie poszukujemy opiekunów do domu opieki Longview ,znajdującym się w Truro w Wielkiej Brytanii. Warunki pracy uzgadniają Państwo bezpośrednio z pracodawcą, bez pośrednictwa agencji z Wielkiej Brytanii, nakładającej swoje kryteria. Sprawia to, że oferta staje się bardziej atrakcyjna.Wymagana jest znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym, zaświadczenie o niekaralności cywilnej oraz świadectwo pracy. Muszą Państwo dostarczyć dokumenty w wersji polskiej i angielskiej, przetłumaczone przez tłumacza przysięgłego.

Wymagania

  • swobodna komunikacja w języku angielskim
  • doświadczenie w opiece nad osobami starszymi (zawodowe lub prywatne)
  • cierpliwość, sympatyczne usposobienie, odpowiedzialność

Oferujemy

  • wynagrodzenie od 6,80 £/godz. a od kwietnia 7,20 (w zależności od doświadczenia), ok. 37 gwarantowanych godzin pracy tygodniowo
  • możliwość nadgodzin