Branża

  • Human Resources / Zasoby ludzkie

Oczekiwane wykształcenie

  • Licencjat

Lokalizacje

  • Poznań (Poznań-Grunwald)
    (60-835)

Praca na stanowisku Praca w dziale Rekrutacji

Poznań (Poznań-Grunwald)

, M-Serwis Sp. Jawna

Opis działalności firmy

M-Serwis istnieje na rynku usług personalnych od 2001 roku. Działalność w zakresie świadczenia usług pracy tymczasowej i doradztwa personalnego firma rozpoczęła z chwilą otrzymania stosownego certyfikatu Ministerstwa Gospodarki, Pracy i Polityki Socjalnej (nr 49)

Praca w dziale Rekrutacji

Opis stanowiska

Agencja Pary Tymczasowej M-Serwis istnieje na rynku usług personalnych od 2001 roku. Działalność w zakresie usług pracy tymczasowej i doradztwa personalnego firma rozpoczęła z chwilą otrzymana certyfikatu Ministerstwa Gospodarki, Pracy i Polityki Socjalnej (nr 49).

Oferujemy pracę na stanowisku Rekrutera w naszym zespole.

Jeśli chcesz zdobyć cenne doświadczenie w dziale REKRUTACJI naszej Firmy

i masz wykształcenie kierunkowe lub jesteś studentem ZZL, Doradztwa Zawodowego, Socjologii lub pokrewnych,

posiadasz umiejętności interpersonalne, jesteś osobą komunikatywną i dysponujesz

Prawem Jazdy kat. B

Wymagania

- wykształcenie kierunkowe lub status studenta w/w kierunków studiów

- łatwość nawiązywania kontaków

- bardzo dobra umiejętność obsługi komputera w tym znajomość portali branżowych i społecznościowych

- znajomość procesów rekrutacyjnych w stopniu podstawowym

- Prawo Jazdy kat.B

Oferujemy

- bardzo dobre warunki zatrudnienia

- możliwość zdobycia cennego doświadczenia

- pracę w spokojnej i miłej atmosferze dalekiej od korporacyjnej rywalizacji