Branża

  • Reklama/ Grafika / Fotografia

Lokalizacje

  • Suchy Las
    (05-806)

Praca na stanowisku Graphic Designer

Suchy Las

, Movement

Graphic Designer
Suchy Las

Opis stanowiska

Kreatywna praca graficzna
Opracowywanie projektów: kreowanie, projektowanie i realizacja
Współpraca z pozostałymi członkami zespołu przy realizowanych projektach
Samodzielne odnajdywanie rozwiązań pomagających w realizacji projektu

Wymagania

Minimum 3-letnie doświadczenie w tworzeniu i projektowaniu, w ATL i BTL oraz biegła znajomość pakietu Adobe
Minimum 3-letnie doświadczenie w Agencji Reklamowej
Komunikatywność i dyspozycyjność

Oferujemy

Praca w dynamicznie rozwijającej się firmie
Możliwość rozwoju zawodowego
Na niepełny etat