Branża

  • Handel / Sprzedaż

Lokalizacje

  • Kielce
    (25-001)

Forma zatrudnienia

  • umowa zlecenie / o dzieło

Praca na stanowisku Kasjer/Kasjerka Real Kielce PILNE

Kielce

, MACRO-WORK SP. Z O.O.

Kasjer/Kasjerka Real Kielce PILNE
Kielce

Opis stanowiska

Agencja Pracy Tymczasowej Macro-Work SP. z o. o. (nr certyfikatu 4982) PILNIE zatrudni osoby na stanowisko Kasjer/Kasjerka w hipermarkecie Real w Kielcach.

OBOWIĄZKI:
- praca przy obsłudze kasy fiskalnej,
- rozliczanie kasy po zakończonej zmianie,
- obsługa Klienta
- dbanie o porządek w miejscu wykonywania pracy

Wymagania

Wymagamy:
- ukończonych 18 lat,
- książeczki SANEPID (warunek konieczny)
- statusu ucznia/studenta (mile widziane)
- dyspozycyjności
- sumienności i zaangażowania

Oferujemy

OFERUJEMY:
- bezpłatne szkolenie z obsługi kasy fiskalnej,
- stawkę godzinową,
- regularne i terminowe wypłaty wynagrodzenia.

Osoby zainteresowane proszone są o wysłanie CV.

Ogłoszenie pobrane z serwisu Lento.pl