Branża

  • Handel / Sprzedaż

Lokalizacje

  • Poznań
    (60-942)

Praca na stanowisku Handlowiec

Poznań

, SILVERHAND

Handlowiec
Poznań

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta, nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się Firmą w branży elementów złącznych, działającej na rynku od 1992, kierującej się zasadami długofalowej współpracy oraz wzajemnego zaufania poszukujemy odpowiednich osób na stanowisko:

Handlowiec

Miejsce pracy: Poznań (ul. Ostrowska, kierunek Szczepankowo)
Liczba wakatów: 1
Termin rozpoczęcia pracy: od zaraz
Umowa o pracę
Pełen etat

Opis stanowiska:
-osoba zatrudniona na stanowisku handlowca odpowiedzialna będzie za pozyskiwanie oraz obsługę obecnych klientów Firmy, w zakresie oferowanego asortymentu;
- praca 3 dni w terenie i 2 dni w biurze firmy

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne, mile widziane ukończone studia na Politechnice
- własny samochód do dyspozycji
- zainteresowanie branżą techniczną, elementami złącznymi, m. innymi elementami do łożysk, elementami mocującymi na obrabiarkach, elementami złącznymi, narzędziami, wkrętami, pierścieniami itp.
- gotowość do nauki i chęć rozwoju w zakresie branży
- gotowość do pracy w terenie
- łatwość w nawiązywaniu kontaktów handlowych z Klientami Firmy
- inicjatywa w działaniu

Oferujemy

- umowę o pracę (pierwszy miesiąc umowa przez Agencję, następnie bezpośrednio w Firmie);
- pracę w pełnym wymiarze etatu;
- dobrą i partnerską atmosferę pracy;
- atrakcyjne wynagrodzenie;
- wsparcie doświadczonych handlowców w pierwszym kwartale pracy;
- szkolenia branżowe w zakresie asortymentu;
- samodzielne wyjazdy do Klientów rozpoczynają się po etapie wdrożeniowym.