Branża

  • Marketing / Public Relations

Lokalizacje

  • Gdańsk
    (80-001)

Praca na stanowisku Specjalista ds. rynku czeskiego

Gdańsk

, Clicktrans

Specjalista ds. rynku czeskiego
Gdańsk

Opis stanowiska

Szukamy osoby do naszego zespołu w serwisie internetowym Clicktrans.pl. Jesteś otwarta/y na wyzwania, lubisz ciekawe projekty? Znasz język czeski? Dołącz do nas!

Wymagania

Biegła znajomość języka czeskiego w mowie i w piśmie
Dobra znajomości języka angielskiego i/lub polskiego
Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
Umiejętność pracy w zespole
Mile widziane:

Znajomość rynku czeskiego
Umiejętności marketingowe

Oferujemy

Pracę na pełen etat w oparciu o umowę o pracę
Pracę kreatywną z możliwością rozwoju zawodowego
Stabilne zatrudnienie w firmie istniejącej na rynku od 5 lat
Pracę w młodym zespole i miłej atmosferze