Branża

  • IT

Lokalizacje

  • Rybnik
    (44-200)

Praca na stanowisku Webdeveloper

Rybnik

, Oxido

Webdeveloper
Rybnik

Opis stanowiska

Agencja Oxido pewnie pływa po powierzchni nowoczesnych technologii: responsywnych stron internetowych i ciekawych aplikacji mobilnych. W naszym stawie mamy miejsce dla webdevelopera!

Jeśli w świecie kodu czujesz się, jak ryba w wodzie; chcesz złapać wiatr w żagle i marzysz, aby realizować duże i innowacyjne projekty; jesteś kreatywny i szukasz pracodawcy, który to doceni – odezwij się do nas!

Wymagania

- umiejętności tworzenia stron responsywnych (responsive web design),
- znajomości i biegłości w językach HTML5 oraz CSS3,
- znajomości jQuery (JavaScript),
- umiejętnego wykorzystania możliwości Adobe Photoshopa,
- dbałości o czystość kodu i skrupulatności.

Oferujemy

- znajomość Twitter Bootstrap oraz LESS,
- umiejętność programowania w PHP i SQL,
- używanie technologii AJAX,
- znajomość zasad pracy z Git,
- posiadanie ciekawego portfolio z responsywnymi stronami i aplikacjami mobilnymi,
- umiejętność czytania dokumentacji w języku angielskim.