Branża

  • Praca Fizyczna

Lokalizacje

  • Kraków
    (30-093)

Praca na stanowisku Poszukuje osoby na stanowisko magazynier/osoba sprzątająca

Kraków

, Uniwersytecka Szkoła Kształcenia Indywidualnego

Poszukuje osoby na stanowisko magazynier/osoba sprzątająca
Kraków

Opis stanowiska

Pilnie poszukujemy osoby zainteresowanej podjęciem pracy na stanowisku magazyniera/ osoby sprzątającej.

Obowiązki:
• czynności magazynowe takie jak: pakowanie, rozpakowywanie
• przygotowanie materiałów do wysyłki
• rozliczenia magazynowe w programie do tego przeznaczonym

Wymagania

• bardzo dobra organizacja pracy własnej, samodzielność i zaangażowanie w procesy funkcjonowania magazynu
• dyspozycyjność
• uczciwości, sumienności
• znajomość obsługi komputera w stopniu podstawowym
• nie wymagamy doświadczenia

Oferujemy

• wynagrodzenie miesięczne brutto: 600,00 zł
• pracę w charakterze magazyniera 2 razy w tygodniu poniedziałek/ środa w godzinach 12:00-14:30; praca w charakterze osoby sprzątającej w piątki w godz. 11:00-16:00
• przeszkolenie z pracy na magazynie, z programów magazynowych
• ciekawą pracę w młodym, dynamicznym zespole