Branża

  • IT

Lokalizacje

  • Wodzisław Śląski
    (44-286)

Praca na stanowisku Doradca Klienta

Wodzisław Śląski

, ESMD Call center s.r.o.

Doradca Klienta

Opis stanowiska

Ostrava to jedno z największych miast w Republice Czeskiej, które daje wiele możliwości rozwoju. Dynamika rozwoju sprawia, że można przyrównać je do Katowic.

O nas:

Jesteśmy międzynarodową firmą www.esmd.pl działającą na rynkach inwestycyjnych.

Osoba przyjęta na stanowisko będzie pełnić funkcję:

- Doradca klienta

Opis stanowiska:

- Codzienny kontakt z klientem
- Praca biurowa z firmową bazą danych
- Aktywne przedstawianie produktów firmy
- Pomoc użytkownikóm w orientacji i przy rejestracji
- 8 godzinowy czas pracy od poniedziałku do piątku

Wymagania

- Min. średnie wykształcenie
- Znajomość obsługi komputera
- Komunikatywność
- Umiejętność motywacji zewnętrznej
- Biegła znajomość języka polskiego
- Znajomość języka angielskiego mile widziana

Oferujemy

- Pełne wyzwań miejsce pracy w międzynarodowej korporacji będącej liderem w swojej branży w Polsce
- Umowę o pracę na pełny etat
- 2300 PLN wynagrodzenie zasadnicze brutto + atrakcyjny system prowizyjny wypłacany do 15. dnia każdego miesiąca
- Pakiet szkoleniowy rozwijający wiedzę merytoryczną oraz umiejętności osobiste, w tym dostęp do międzynarodowej bazy wiedzy
- Pakiet opieki medycznej + pakiet socjalny
- Możliwość realizowania osobistej ścieżki kariery
- Przyjazną i koleżeńską atmosferę w zespole
- Benefity sportowe
- Imprezy integracyjne

Proces rekrutacji odbywa się w trzech etapach:

1. Selekcja odpowiednich CV,
2. Rozmowa telefoniczna wstępna,
3. Rozmowa z przyszłym przełożonym oraz działem HR (osobista lub poprzez Skype)