Branża

  • Inżynieria / Technika

Lokalizacje

  • Łódź
    (90-001)

Praca na stanowisku Technik

Łódź

, Interkadra

Technik
Łódź

Opis stanowiska

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

TECHNIK

Numer referencyjny: TEC/1215/LDZ
Miejsce pracy – Łódź Widzew

Zadania:

• wymiana elementów na płytach głównych,
• lutowanie komponentów,
• testowanie i inspekcja wizualna płyt głównych.

Wymagania

• atrakcyjne warunki zatrudnienia: podstawa + premia,
• umowę o pracę,
• dostęp do nowoczesnych technologii,
• w pełni wyposażone, nowoczesne stanowiska pracy,
• szkolenie stanowiskowe,
• premię za Twoje zaangażowanie i zapał,
• pracę w systemie dwuzmianowym (6–14 i 14–22) od poniedziałku do piątku,
• regularne wynagrodzenie (zawsze do 10-go następnego miesiąca)

Oferujemy

• znajomości podstaw elektroniki
• podstawowej umiejętności lutowania
• chęci doskonalenia swoich umiejętności.

Uprzejmie informujemy, że będziemy rozpatrywać tylko aplikacje osób posiadających wymienione w ofercie kwalifikacje i umiejętności, chyba że zostały określone jako "mile widziane". Z wybranymi kandydatami będziemy kontaktować się telefonicznie.
W przesłanych aplikacjach prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji proces