Branża

  • Finanse/ekonomia

Lokalizacje

  • Tarnów
    (08-470)

Praca na stanowisku Manager Sprzedaży

Tarnów

, MetLife

Manager Sprzedaży
Tarnów

Opis stanowiska

Obowiązki:
- zarządzanie podległym zespołem,
- tworzenie własnego zespołu sprzedawców,
- prowadzenie spotkań szkoleniowych i motywacyjnych zespoły sprzedażowego,
- realizacja planów sprzedażowych.

Wymagania

- wykształcenie wyższe,
- minimum 2 lata doświadczenia w branży finansowej,
- zdolności przywódcze,
- doświadczenie w zarządzaniu kilku – osobowym zespołem
- znajomość metod i technik sprzedaży.

Oferujemy

- wysokie wynagrodzenie,
- pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
- pakiet szkoleń,
- pozyskanie cennego doświadczenia i możliwości rozwoju.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.