Branża

  • Handel / Sprzedaż

Lokalizacje

  • Żarów
    (49-200)

Forma zatrudnienia

  • część etatu

Praca na stanowisku Kasjer

Żarów

, TOM Sp. z o.o.

Kasjer
Żarów

Opis stanowiska

Grupę TOM tworzy w Polsce 7 spółek. Zajmujemy się pozyskiwaniem surowców wtórnych (złom, metale kolorowe, makulatura, folia, butelki pet, szkło oraz zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny). Realizujemy w imieniu naszych klientów: ustawowy obowiązek odzysku i recyklingu opakowań; obowiązek organizowania zbiórki, przetwarzania, odzysku i recyklingu zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Prowadzimy handel stalą i produkujemy zbrojenia budowlane. W ramach grupy funkcjonuje zakład przetwarzania zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego.

„TOM” Sp. z o.o. z, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatek / kandydatów do pracy w oddziale w Żarowie:

Kasjer | ½ etatu | Żarów

Nr ref. ogłoszenia: KZ/zarow/2016
Miejsce pracy: Żarów, ul. Mickiewicza 30

Opis stanowiska:
- prowadzenie i rozliczanie kasy, kontrola stanu kasy
- obsługa wewnętrznego programu sprzedaży
- tworzenie dokumentacji magazynowej

Wymagania

- min. średnie wykształcenie
- doświadczenie zawodowe w powyższym zakresie w podmiotach prowadzących działalność handlową
- umiejętność obsługi komputera
- umiejętność pracy w zespole
- sumienność, dokładność, odpowiedzialność
- bardzo dobra organizacja pracy własnej

Oferujemy

- zatrudnienie w niepełnym wymiarze czasu pracy na umowę o pracę
- praca w firmie o ugruntowanej pozycji, ponad 25 lat na rynku
- atrakcyjne wynagrodzenie

Proszę pamiętać by zawrzeć oświadczenie w sprawie wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)