Branża

  • Hotelarstwo / Gastronomia / Turystyka

Lokalizacje

  • Lublin
    (20-001)

Praca na stanowisku Specjalista ds. Obsługi klienta w turystyce

Lublin

, Student Travel

Specjalista ds. Obsługi klienta w turystyce
Lublin

Opis stanowiska

Student Travel to Biuro Podróży istniejące 10 lat na rynku. Tylko w zeszłym roku wyjechało z nami ponad 15 tysięcy osób. Dzięki zaufaniu jakim obdarzają nas klienci oraz wieloletniemu doświadczeniu w branży turystycznej, niezmiennie od 2005 roku organizujemy wyjazdy cieszące się ogólnopolskim zainteresowaniem wśród studentów.

W celu zapewniania Państwu jak najwyższej jakości naszych usług poszukujemy osoby na stanowisko:
Specjalisty ds. obsługi klienta
Miejsce pracy: Lublin

Jeżeli interesuje Cię branża turystyczna, posiadasz pierwsze doświadczenie zawodowe w tym zakresie, jesteś kreatywny i nastawiony na osiągnięcia, chcesz się rozwijać a zdobytą wiedzę wykorzystywać w praktyce, to stanowisko jest idealne dla Ciebie!

Zakres obowiązków:
- Zapewnianie najwyższego poziomu obsługi klientów zgodnie ze standardami firmy
- Obsługa klientów indywidualnych i grupowych
- Przyjmowanie zamówień telefonicznych oraz e-mail
- Przygotowywanie ofert dla klientów
- Doradztwo przy zakupie wyjazdów turystycznych
- Budowanie długoterminowych relacji z klientem
- Budowanie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania

- Pasja do podróży
- Doświadczenie w branży turystycznej
- Zaangażowanie do pracy i nastawienie na Klienta
- Umiejętność pracy w grupie i pod presją czasu
- Profesjonalizm w działaniu
- Dobra znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office
- Otwartość na nowe pomysły i nowe zadania, a przede wszystkim kreatywność
- Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy

- Umowa o pracę (po pomyślnie zakończonym stażu).
- Ciekawą pracę w nowoczesnej, szybko rozwijającej się firmie
- Pracę w młodym i dynamicznym zespole
- Możliwość rozwoju zawodowego
- Szkolenia produktowe
- Szansę na realizację pasji podróżniczych

Do przesyłanej aplikacji prosimy dołączyć klauzulę:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie danych Osobowych (Dz.U.Nr. 133 poz.883)”