Branża

  • Handel / Sprzedaż

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Sprzedawca

Warszawa

, Abra S.A.

Sprzedawca
Warszawa

Opis stanowiska

Jesteśmy dużą, stabilną firmą działająca w branży meblowej. Wciąż otwieramy nowe sklepy, wzbogacamy asortyment i zdobywamy nowe kwalifikacje.
Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy wyjątkowej osoby na stanowisko:
SPRZEDAWCA

Wymagania

Jeżeli:

• Lubisz sprzedawać i osiągasz w tym sukcesy
• Jesteś nastawiony(a) na realizację celów
• Motywuje Cię premiowy system wynagrodzeń, uzależniony od wyników pracy
• Dobrze radzisz sobie w pracy zespołowej
• Jesteś osobą otwartą i łatwo nawiązujesz kontakt z ludźmi
• Samodzielnie obsługujesz komputer
• Zależy Ci na stabilnym i pewnym zatrudnieniu

A jeśli do tego jeszcze:

• Jesteś osobą energiczną, zmotywowaną, otwartą na nowe wyzwania
• Posiadasz doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej

Zgłoś się do nas już dziś i podziel się z nami swoim doświadczeniem!

Powierzymy w Twoje ręce :

• Profesjonalną obsługę Klienta zgodnie ze standardami firmy
• Doradztwo z zakresie oferowanych produktów
• Realizację własnych celów sprzedażowych
• Budowanie pozytywnego wizerunku firmy

Oferujemy

Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Pakiet usług medycznych w prywatnej placówce
• Wynagrodzenie (podstawa + premia od osiąganych wyników)
• Szkolenia i możliwość rozwoju
• Pracę w przyjaznym zespole

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania, lub za pośrednictwem strony:

https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/Recruitmen tForm.aspx?WebID=9bdd952f1bf447269219f3a62ff5a4fb

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883).

Ogłoszenie o pracę zostało pobrane z portalu lento.pl