Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Młochów
    (05-831)

Praca na stanowisku Operator wózka widłowego

Młochów

, Agencja Zatrudnienia DK Partner Sp. Z o.o.

Operator wózka widłowego
Młochów

Opis stanowiska

Agencja Zatrudnienia DK Partner Sp. Z o.o. (nr certyfikatu 7037) poszukuje dla swojego Klienta osób na stanowisko:
OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO
Miejsce pracy: Pruszków woj. mazowieckie

Obowiązki:

- przyjmowanie i wydawanie towarów
- prowadzenie ewidencji magazynowej
- doświadczenie w inwentaryzacji stanów magazynowych
- dbałość o porządek w magazynie i na terenie przyległy

Wymagania

- uprawnienia na wózki widłowe
- doświadczenie na podobnym stanowisku
- motywacja do pracy
- dyspozycyjność (praca III-zmianowa)

Oferujemy

- stałość zatrudnienia
- umowę o pracę
- terminowe wynagrodzenie
- możliwość rozwoju zawodowego