Branża

  • Handel / Sprzedaż

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Sprzedawca w sklepie internetowym

Warszawa

, The Dom

Sprzedawca w sklepie internetowym
Warszawa

Opis stanowiska

Jesteśmy niedużą rozwijającą się Firma działającą z pasją, i energią. Poszukuje pracownika do nowo utworzonego sklepu internetowego w branży wnętrzarskej (designerskie meble, oświetlenie oraz dodatki do dekoracji doma i biura).
Do zadań osoby zatrudnionej będzie należeć:

- samodzielne prowadzenie sklepu internetowego
- prowadzenie telefonicznej i mailowej obsługi klientów
- raportowanie wyników pracy
- przyjmowanie i sprawdzanie dostaw
- wystawianie dokumentów sprzedaży
- wysyłka zamówień
- wsparcie działalności bieżącej sklepu

Wymagania

- umiejętność obróbki zdjęć i tworzenia prostej grafiki
- praktyczna znajomość zagadnień e-handlu
- umiejętności sprzedażowe
- chęć szybkiego przyswojenia wiedzy z zakresu sprzedawanych towarów
- dobra organizacja pracy własnej
- duża samodzielność
- biegła znajomość obsługi pakietu Office oraz komputerów i drukarek
- staranność i zaangażowanie w wykonywaną pracę
- mile widziana znajomość programów księgowych (nie konieczna)
- komunikatywność oraz orientacja na klienta
- mile widziane doświadczenie w sklepie internetowym
- gotowość do pracy w nadgodzinach

Oferujemy

- umowę zlecenie na 3 miesiące z późniejszą możliwością podpisania umowy o pracę
- szkolenie z zakresu sprzedawanego asortymentu
- udział w tworzeniu nowej marki na polskim rynku sprzedaży internetowej,
- interesującą, pełną wyzwań pracę w rozwijającej się firmie,
- możliwość rozwoju zawodowego