Branża

  • Inżynieria / Technika

Lokalizacje

  • Kraków
    (30-093)

Praca na stanowisku Programista C embedded - branża automotive

Kraków

, Grafton Recruitment Polska Sp. z o. o.

Programista C embedded - branża automotive
Kraków

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta, lidera w branży automotive, dostarczającego zaawansowane systemy wspierające bezpieczeństwo i komfort jazdy, poszukujemy osoby zainteresowanej pracą jako Inżynier ds. oprogramowania.

nr ref.: 6-30-31740

Obowiązki:
- tworzenie oprogramowania dla systemów wbudowanych
- przygotowywanie specyfikacji
- tworzenie planu, przypadków i raportów testowych
- analiza specyfikacji technicznej

Wymagania

- jeśli umiesz programować w C
- posiadasz wyższe wykształcenie techniczne
- masz min. rok doświadczenia zawodowego
- w podstawowym stopniu rozumiesz obwody elektroniczne
- mówisz dobrze po angielsku

Być może szukamy właśnie Ciebie!

Oferujemy

A jeśli dodatkowo:
- znasz Matlab/Simulink, SVN, GIT, DOORS, MKS
- wiesz co to UML
- orientujesz się w metodologiach i narzędziach testowania oprogramowania
- znasz protokół CAN i procesy rozwoju oprogramowania np. SPICE

Nie zwlekaj z aplikacją!

Oferta:
- konkurencyjne wynagrodzenie i bonus roczny
- pakiet relokacyjny
- szkolenia techniczne prowadzone przez zewnętrznych i wewnętrznych trenerów
- możliwość zdobywania cennego doświadczenia w innowacyjnych projektach
- uczestnictwo w tworzeniu zaawansowanych rozwiązań dla samochodów osobowych
- jasna ścieżka kariery zawodowej i przyjazna atmosfera pracy