Branża

  • Administracja / Biuro

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Recepcjonistka/Recepcjonista

Warszawa

, Flexteam Poland Sp. z o. o.

Recepcjonistka/Recepcjonista
Warszawa

Opis stanowiska

Firma Flexteam Poland dla swojego klienta z branży farmaceutycznej poszukuje osoby na stanowisko recepcjonista/recepcjonistka

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:
• zapewnienie sprawnego funkcjonowania sekretariatu firmy;
• dbanie o dobry wizerunek firmy;
• odbieranie i wysyłanie korespondencji (obsługa korespondencji) /zarządzanie korespondencją i dokumentami przychodzącymi i wychodzącymi z firmy;
• ewidencjonowanie obiegu dokumentów wewnętrznych zgodnie ze standardami firmy;
• przyjmowanie gości i odbieranie telefonów;
• współpraca z innymi działami;
• rezerwacje: hoteli i biletów lotniczych/ kolejowych;
• obsługa urządzeń biurowych i sal konferencyjnych;
• dbanie o stan zapasów artykułów biurowych;
• kompleksowa obsługa sekretariatu (skanowanie dokumentów, redagowanie krótkich pism, itp);
• inne prace związane z codzienną działalnością administracyjną sekretariatu;

Wymagania

wykształcenie min. średnie
komunikatywna znajomość j. angielskiego
dobra znajomość pakietu MS Office
obsługa urządzeń biurowych
dobra organizacja pracy, dokładność i sumienność
samodzielność w działaniu oraz zaangażowanie w powierzone obowiązki
wysoka kultura osobista
doświadczenie mile widziane

Oferujemy

• Praca na (3 dni w tygodniu)
• Ciekawą pracę w międzynarodowej organizacji;
• Zatrudnienie w ramach umowy o pracę

Prosimy o dopisanie w cv klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji bieżącej, jak i w przyszłości, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97 (Dz. U. Nr 133 poz. 883)"