Branża

Lokalizacje

  • Warszawa (Śródmieście)
    (00-410)
  • Łódź (Łódź-Śródmieście)
    (90-369)
  • Szczecin
    (70-481)
  • Poznań
    (60-943)
  • Kraków
    (31-553)
  • Gdańsk
    (80-032)
  • Bydgoszcz
    (77-138)
  • Wrocław
    (50-945)

Forma zatrudnienia

  • umowa zlecenie / o dzieło

Praca na stanowisku MERCHANDISER

Warszawa (Śródmieście) i inne lokalizacje

, GRUPPO TRADE SERVICE POLSKA

Opis działalności firmy

BLOKADA PRACODAWCY - SPRAWDZIĆ EMAIL UŻYTKOWNIKA

MERCHANDISER

Opis stanowiska

Firma Gruppo Trade Service Polska poszukuje osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Pracownik Sklepu/Merchandiser

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wykładanie towaru, dbałość o ekspozycję towaru według ustalonych standardów, kontrolę terminowości produktów.

Wymagania

Aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologiczna
Zaangażowanie w przydzielone zagania
Pozytywne nastawienie do pracy
Ukończone 18 lat

Oferujemy

Elastyczny grafik dostosowany do dyspozycyjności
Możliwość pracy stałej, bądź dorywczej
Pracę w systemie zmianowym 6:00-14:00, 14:00-22:00
Stawkę godzinową
Regularne wypłaty