Branża

  • Administracja / Biuro

Lokalizacje

  • Myślenice
    (32-400)

Praca na stanowisku PSYCHOLOG

Myślenice

, Pracownia Psychologiczna Profesja

PSYCHOLOG
Myślenice

Opis stanowiska

Pracownia Psychologiczna Profesja działa na rynku od 2010 r. Świadczymy usługi w zakresie: badań psychologicznych z psychologii transportu, medycyny pracy, badań na broń, konsultacji psychologicznych. Jesteśmy również firmą rekrutacyjną, specjalizującą w rekrutacji i selekcji kandydatów do pracy w kraju i za granicą.

Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

PSYCHOLOG
(Kod Ref. PPS/2016)

Miejsce pracy: Myślenice, małopolskie

Wymagania

• Wykształcenie wyższe: magister psychologii
• Uprawnienia psychologa transportu
• Doświadczenie w przeprowadzaniu badań psychologicznych z zakresu psychologii transportu i medycyny pracy minimum 1 rok
• Znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego
• Wysoki poziom umiejętności interpersonalnych, komunikatywność
• Zaangażowanie, nastawienie na sukces w realizacji zadań
• Motywacja do pracy
• Wysoki poziom samodzielności w wykonywaniu zadań
• Kultura osobista, elokwencja

Oferujemy

Zakres obowiązków:
• Wykonywanie badań psychologicznych z zakresy psychologii transportu i medycyny pracy
• Dodatkowo- prowadzenie projektów rekrutacyjnych dla klientów polskich i zagranicznych
• Utrzymywanie kontaktów z klientami polskimi i zagranicznymi oraz współudział w pozyskiwaniu nowych klientów
• Udział w wykonywaniu bieżących prac biurowo-administracyjnych