Branża

  • Inżynieria / Technika

Lokalizacje

  • Nieporęt
    (05-126)

Praca na stanowisku Manager ds. Realizacji- Technologia oczyszczania ścieków

Nieporęt

, PSP International sp.zo.o.

Manager ds. Realizacji- Technologia oczyszczania ścieków
Nieporęt

Opis stanowiska

Nasz Klient działa na rynku polskim od 1994 roku i zajmuje się kompleksowo oczyszczalniami ścieków począwszy od fazy koncepcji i projektowania poprzez realizację oraz nadzór technologiczny w okresie gwarancyjnym i pogwarancyjnym.
Firma jest właścicielem autorskiego rozwiązania w zakresie technologii oczyszczania ście-ków. Do tej pory zrealizowanych zostało prawie 200 inwestycji z zakresu oczyszczania ścieków w różnych rejonach Polski. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy możliwie szybko osoby na stanowisko:

Project Manager ds. Realizacji
Technologia oczyszczania ścieków

Główne zadania:
- wycena realizacji kontraktów dokonywana wspólnie z działem marketingu;
- kontrola procesu budowy w zakresie jakości i terminowości – nadzór nad harmonogramem
robót i bieżące monitorowanie oraz rozliczanie kosztów inwestycji;
- weryfikacja dokumentacji, odpowiedzialność za kompletność i prawidłowość dokumentacji
projektu;
- koordynacja prac instalacyjnych, współpraca ze zleceniodawcami;
- odpowiedzialność za projekt od momentu rozpoczęcia inwestycji do jej ukończenia;
- zarządzanie podległym zespołem i firmami podwykonawczymi;
- planowanie zakupów i dostaw, zabezpieczenie materiałów i urządzeń koniecznych do reali-
zacji inwestycji, a także sprawdzenie i dobór urządzeń.

Wymagania

Idealny kandydat / -ka ma wyższe wykształcenie techniczne, wsparte ugruntowaną wiedzą i szkoleniami z zakresu technologii oczyszczania ścieków. Ponadto ma kilkuletnie doświad-czenie w realizacji oczyszczalni ścieków w obszarze technologii. Ofertę kierujemy do osób znających problematykę oraz rynek w obszarze realizacji i wyposażenia w odpowiednie urządzenia oczyszczalni ścieków. Wymagamy gotowości do podróży służbowych i dobrych umiejętności komunikacji w zespole oraz z klientem. Znajomość praktyczna urządzeń stoso-wanych w oczyszczalniach ścieków jest warunkiem koniecznym do ubiegania się o to stano-wisko. Komunikatywna znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego jest mile widziana.

Oferujemy

Nasz klient oferuje atrakcyjne wynagrodzenie stałe, a także zależne od wyników premie, jak również ciekawą i odpowiedzialną pracę w nowoczesnej firmie. Miejscem pracy jest Nieporęt koło Warszawy.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie w języku polskim oraz angielskim i/lub niemieckim życiorysu wraz z listem motywacyjnym, zdjęciem, oczekiwaniami finansowymi i możliwym terminem rozpoczęcia pracy, na podany niżej adres. Gwarantujemy pełną dyskrecję.