Branża

  • Administracja / Biuro

Lokalizacje

  • Pruszków
    (05-800)

Praca na stanowisku Pracownik biurowy

Pruszków

, ZARZĄDCA

Pracownik biurowy
Pruszków

Opis stanowiska

Firma administrująca nieruchomościami
poszukuje osoby powyżej 30 lat NA STAŻ na stanowisko: Pracownika biurowego
Miejsce pracy: Pruszków
Region: mazowieckie

Wymagania

• Wykształcenie minimum średnie,
• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
• Obsługa sekretariatu, prowadzenie książki korespondencyjnej w programie ZOD,
• Obsługa połączeń telefonicznych,
• Nadzór nad obiegiem dokumentacji,
• Bardzo dobra znajomość obsługi komputera i pakietu Ms Office w stopniu zaawansowanym,
• Sumienność, dokładność, komunikatywność, samodzielność,
• Doświadczenie w obsłudze sprzętu biurowego,
• Dyspozycyjność.

Oferujemy

Rodzaj zatrudnienia: Umowa na czas określony
Wymiar etatu: w pełnym wymiarze
Godziny pracy: 9.00-17.00