Branża

  • Hotelarstwo / Gastronomia / Turystyka

Lokalizacje

  • Gdynia
    (80-801)

Forma zatrudnienia

  • część etatu

Praca na stanowisku Pracownik restauracji

Gdynia

, McDonalds w C.H. Klif

Pracownik restauracji
Gdynia

Opis stanowiska

Praca w restauracji na kuchni, kasie oraz przy drobnych pracach porządkowych. Praca w przedziale godzinowym 7:00 - 23:15. Oczekujemy osób, które nie mają problemu z pracą w grupie.

Wymagania

Ukończone 18 lat. Posiadanie książeczki sanepidowskiej. Zamieszkanie w obrębie trójmiasta. Dyspozycyjność min. 2 dni w tygodniu.

Oferujemy

Pracę w niepełnym wymiarze godzin. Gwarantujemy zatrudnienie na umowę o pracę. Elastyczny grafik pracy - możemy dostosować się do Twoich zajęć. Stawka za godzinę 10,50 brutto.

Każdy nowo zatrudniony pracownik przechodzi szczegółowe szkolenie, co zapewnia bezproblemowe wdrożenie w nasz system pracy.

Ogłoszenie o pracę zostało pobrane z portalu lento.pl