Branża

  • Inżynieria / Technika

Lokalizacje

  • Bielsk Podlaski
    (17-100)

Praca na stanowisku Kierownik Kontraktu (język angielski) NORDHUS S.A.

Bielsk Podlaski

, NORDHUS S.A.

Kierownik Kontraktu (język angielski) NORDHUS S.A.

Opis stanowiska

Firma Nordhus S.A. zatrudni osobę do pracy na stanowisku:

Kierownik Kontraktu (język angielski)

ODPOWIEDZIALNOŚĆ:
-organizowanie procesu kontraktu i jego prowadzenie w zakresie objętym umową z Inwestorem, warunkami technicznymi i prawem budowlanym
-uczestnictwo w naradach koordynacyjnych i projektowych
-nadzorowanie poprawności dokumentacji kontraktowej
-ogólne zapewnienie wykonywania prac zgodnie z kontraktami, planami, harmonogramami i specyfikacjami projektu
-przygotowanie raportów o stanie zaawansowania prac

Wymagania

-wykształcenia wyższego o kierunku budowlanym
-minimum 2-letniego doświadczenia na stanowisku Kierownika/Inżyniera Budowy
-bardzo dobrej znajomości języka angielskiego - umożliwiającej swobodną komunikację w trakcie realizacji Inwestycji
-gotowości do wyjazdów zagranicznych (kontrakty w Norwegii)
-posiadanie uprawnień budowlanych będzie dodatkowym atutem
-samodzielności i inicjatywy
-otwartości na uczenie się, poznawanie nowych technologii

Oferujemy

-stabilne zatrudnienie w organizacji o ugruntowanej pozycji
-atrakcyjne wynagrodzenie
-możliwość pracy w środowisku międzynarodowym (firma na chwilę obecną działa na rynku norweskim i posiada plany wejścia na kolejne rynki zagraniczne)
-wsparcie w rozwoju kompetencji i pozycji zawodowej

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.”