Branża

  • Praca Fizyczna

Lokalizacje

  • Rzeszów
    (35-001)

Forma zatrudnienia

  • umowa zlecenie / o dzieło

Praca na stanowisku wykładanie towaru

Rzeszów

, Agencja Advanced BTL

wykładanie towaru
Rzeszów

Opis stanowiska

Agencja Advanced BTL poszukuje osoby do stałej, dłuższej współpracy do pracy dodatkowej przy wykładaniu towaru w marketach budowlanych.

Szczegóły: Rzeszów
Umowa: Umowa Zlecenie

Obowiązki:
- Wyłożenie towaru po dostawie,
- Uporządkowanie ekspozycji podczas wizyty,
- Sprawdzenie dostępności produktów,
- Sprawdzanie poprawności ułożenia etykiet cenowych,
- Systematyczne raportowanie wykonanych czynności podczas wizyty drogą elektroniczną.

Wymagania

- Mile widziane doświadczenie na stanowisku merchandiser,
- Mile widziany status STUDENTA lub UCZNIA i NIEPRZEKROCZONY 26 rok życia, BĄDŹ Status Osoby Zatrudnionej na PEŁEN ETAT

Oferujemy

Czas pracy:
- 2 wizyty w miesiącu w każdym markecie budowlanym na 1,5 godziny (łącznie 3 godziny miesięcznie w markecie);
- obsługa 1 marketu budowlanego, razem 2 wizyty w miesiącu
- dni i godziny pracy – dowolne
Stawka: 12 zł brutto/h

- Pracę w młodym, dynamicznym zespole;
- Atrakcyjne i stałe wynagrodzenie;
- Długofalową współpracę;
- Możliwość poszerzenia współpracy o inne projekty.