Branża

  • Handel / Sprzedaż

Lokalizacje

  • Jelenia Góra
    (16-100)

Praca na stanowisku Handlowiec

Jelenia Góra

, RYWAL-RHC Sp. z o.o.

Handlowiec

Opis stanowiska

Firma handlowa branży technicznej, wiodący dystrybutor urządzeń i materiałów spawalniczych i szlifierskich poszukuje kandydatek i kandydatów na stanowisko: Handlowiec
Miejsce pracy: Jelenia Góra
Nr ref. JG/02-2016/H

Opis stanowiska:
• realizacja celów sprzedażowych,
• rozwijanie potencjału sprzedaży obecnych klientów,
• pozyskiwanie i obsługa nowych klientów,
• bieżąca obsługa zapytań,
• przygotowywanie ofert,
• skuteczne planowanie i realizowanie wizyt handlowych, z wykorzystaniem wzorców wizyt definiowanych w systemie CDNXL oraz intuicyjnego terminarza,

Wymagania

• wykształcenie min. średnie,
• doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego w branży o podobnym profilu,
• prawo jazdy kat. B,
• komunikatywność,
• umiejętność wyszukiwania nowych klientów,
• dobra organizacja pracy, zaangażowanie,
• mile widziana znajomość CDNXL,

Oferujemy

• pracę w młodym i dynamicznym zespole oraz możliwość rozwoju zawodowego,
• atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników,
• umowę o pracę,
• tel. komórkowy, laptop, samochód służbowy,
• niezbędne szkolenia,
• program sportowy (karta Multisport),

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)."