Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Gdynia
    (80-801)

Forma zatrudnienia

  • umowa zlecenie / o dzieło

Praca na stanowisku MONTER KONSTRUKCJI STALOWYCH

Gdynia

, Pomorska Platforma Pracy

MONTER KONSTRUKCJI STALOWYCH
Gdynia

Opis stanowiska

Poszukujemy monterów konstrukcji stalowych - rurowych. Miejsce pracy - teren stoczni w Gdyni.

Wymagania

• umiejętność montażu i łączenia elementów stalowych - rurowych
• doświadczenie przy montażu okrętowym
• znajomość rysunku technicznego
• znajomość technologii łączenia metali

Oferujemy

• umiejętności montażu i łączenia elementów stalowych - rurowych
• doświadczenia przy montażu okrętowym
• znajomości rysunku technicznego
• znajomości technologii łączenia metali

Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV z dopiskiem: "MONTER - GDYNIA".
W CV prosimy o zamieszczenie klauzuli: "Zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów związanych z procesem rekrutacji i selekcji realizowanym przez Pomorska Platforma Pracy Sp. z o.o."

Ogłoszenie o pracę zostało pobrane z portalu lento.pl