Branża

  • Administracja / Biuro

Lokalizacje

  • Piaseczno
    (05-319)

Praca na stanowisku Asystent /-ka Zarządu

Piaseczno

, Prokab

Asystent /-ka Zarządu
Piaseczno

Opis stanowiska

Opis stanowiska:
wspieranie Zarządu w codziennej pracy poprzez przygotowywanie zleconych, zestawień, pism i prezentacji,
zarządzanie kalendarzem przełożonego,
organizacja spotkań i podróży służbowych,
współpraca z dostawcami i partnerami biznesowymi,
prowadzenie bieżących spraw administracyjnych,
tworzenie pozytywnego wizerunku firmy i pracowników w kontaktach zewnętrznych.

Wymagania

bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie,
bardzo dobra organizacja pracy,
dyspozycyjność,
doświadczenie mile widziane na podobnym stanowisku

Oferujemy

interesującą pracę w młodym i dynamicznym zespole,
wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania,
możliwość podnoszenia kwalifikacji.