Branża

  • Budownictwo

Lokalizacje

  • Gdańsk
    (80-001)

Praca na stanowisku Pracownik fizyczno-budowlany

Gdańsk

, Bati-Invest

Pracownik fizyczno-budowlany
Gdańsk

Opis stanowiska

Generalny Wykonawca firma Bati-Invest poszukuje osób chętnych do pracy przy remoncie budynku.

Obowiązki:

Prace budowlane na terenie budynku w Przejazdowie.

Wymagania

- Mile widziane doświadczenie w pracach budowlanych

- Gotowość do pracy fizycznej

- Sumienność, solidność

- Sprawność fizyczna

- Chęć do pracy

Oferujemy

- Pracę na okres około 3 miesięcy

- Umowę zlecenie

- Atrakcyjną stawkę godzinową

Kandydatów spełniających powyższe kryteria prosimy o przesłanie CV w tytule aplikacji wpisując nr ref. BUDOWA.
ednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Prosimy o dopisanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926).

Ogłoszenie o pracę zostało pobrane z portalu lento.pl