Branża

  • Finanse/ekonomia

Lokalizacje

  • Chojnów
    (05-532)

Praca na stanowisku Doradca Finansowy

Chojnów

, Profi Credit Polska S.A.

Doradca Finansowy
Chojnów

Opis stanowiska

Międzynarodowa firma z branży finansowej, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje:

DORADCÓW FINANSOWYCH
Na terenie:
Legnica i okolice, Jawor, Złotoryja, Chojnów

Wymagania

- realizowania wyznaczonych celów
- aktywnego pozyskiwania klientów i pozytywnego nastawienia
- dyspozycyjności i odpowiedzialności
- niekaralności

Oferujemy

- wysokie prowizje od sprzedaży brutto (sprzedajesz, nie odbierasz rat!)
- dostęp do biur terenowych z pełnym wyposażeniem (komputer, drukarka, telefon)
- materiały reklamowe, bezpłatne szkolenia
- nielimitowana wysokość wynagrodzenia
- umowa zlecenie/działalność gospodarcza – elastyczne godziny współpracy

CV powinno zawierać klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji teraz i w przyszłości. Powyższa zgoda może zostać w każdej chwili cofnięta (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r., Dz. U. nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami)”