Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Łozienica
    (72-100)

Praca na stanowisku Pracownik Produkcji - nocki

Łozienica

, KADRY SERWIS Sp. z o.o.

Pracownik Produkcji - nocki
Łozienica

Opis stanowiska

Jako Kadry Serwis Sp. z o.o. działamy na rynku Pomorza Zachodniego świadcząc na najwyższym poziomie usługi dla sektora małych i średnich przedsiębiorstw w zakresie wynajmu pracowników tymczasowych, rekrutacji i selekcji pracowników oraz doradztwa personalnego.

Obecnie dla naszego Klienta, z Goleniowskiego Parku Przemysłowego poszukujemy Kandydatów/Kandydatek do pracy:

Stanowisko: Pracownik Produkcji
Nr referencyjny: PPN/02/2016
Miejsce pracy: Goleniowski Park Przemysłowy

Obowiązki:
• Praca na dziale myjni.
• Dbanie o dokładność wykonywanej pracy.

Wymagania

• Aktualna książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych,
• Sprawność fizyczna,
• Dokładność, sumienność,
• Dyspozycyjność w godzinach: 22:00 - 6:00 od poniedziałku do piątku.

Oferujemy

• Stabilne warunki zatrudnienia.
• Atrakcyjne wynagrodzenie.

Prosimy o zamieszczenie w aplikacji następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, z późn. zm.).„