Branża

  • Hotelarstwo / Gastronomia / Turystyka

Lokalizacje

  • Gdańsk
    (80-001)

Praca na stanowisku Personel kuchenny z orzeczeniem o niepełnosprawności K/M

Gdańsk

, Capital Work sp z o.o.

Personel kuchenny z orzeczeniem o niepełnosprawności K/M
Gdańsk

Opis stanowiska

Firma Capital Work wspierająca zatrudnienie Osób Niepełnosprawnych prowadzi aktualnie rekrutację Personelu kuchennego, miejsce pracy Gdańsk-Przejazdowo.
Zakres obowiązków: pomoc przy przygotowywaniu posiłków, zmywanie naczyń kuchennych i stołowych, sprawdzanie stanu produktów, obsługa kasy fiskalnej.

Wymagania

- aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
- aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
- osoba pracowita, energiczna i dokładna
- umiejętność współpracy

Oferujemy

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- atrakcyjny system premiowania uzależniony od wyników pracy
- terminowe wypłaty wynagrodzeń
- miłą i przyjazną atmosferę w pracy

Prosimy o przesłanie CV (max 2 strony) z zamieszczoną klauzulą:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych ( Dz. U. z 2002 r. NR 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami)". Prosimy o zamieszczanie w CV informacji na temat orzeczenia o stopniu niepełnosprawności.

Ogłoszenie o pracę zostało pobrane z portalu lento.pl.