Branża

  • Inżynieria / Technika

Lokalizacje

  • Słubice
    (09-533)

Praca na stanowisku brygadzista

Słubice

, Randstad Polska Sp. z o.o.

brygadzista
Słubice

Opis stanowiska

Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.
Dla naszego Klienta, firmy z branży logistycznej, zlokalizowanej w Słubicach, woj. lubuskie, poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko:
brygadzista

Zakres obowiązków:
●realizacja procesów dystrybucyjnych
●bezpośrednie zarządzanie zespołem
●zapewnienie jakości serwisu ustalonego z klientem (przygotowywanie zamówień na czas, utrzymywanie poziomu reklamacji do akceptowalnego poziomu, aktywne działanie w zakresie higieny zapasu
●realizacja założonych celów w obszarze poprawy efektywności pracy
●optymalne wykorzystaniem posiadanych zasobów oraz proaktywna współpraca z liderami pozostałych obszarów w zakresie elastyczności
podejmowanie akcji usprawniająco – korygujących szkolenie podległego personelu
●zapewnienie organizacji warunków pracy zgodnie z BHP i przestrzeganie przepisów Kodeksu Pracy oraz BHP i P-poż

Wymagania

●wykształcenie min. średnie
●min. rok doświadczenia w zarządzaniu podległą grupą pracowników
●znajomość procesów magazynowych i logistycznych
●znajomość j. angielskiego lub niemieckiego
●umiejętność pracy w zespole
●znajomość narzędzi Office (Excel, Word, Power Point)
●umiejętność zarządzania podległym zespołem

Oferujemy

●zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
●praca w systemie 2-zmianowym