Branża

  • Hotelarstwo / Gastronomia / Turystyka

Lokalizacje

  • Kraków
    (30-093)

Forma zatrudnienia

  • część etatu

Praca na stanowisku Dostawca pizzy

Kraków

, Restauracja Banolli

Dostawca pizzy
Kraków

Opis stanowiska

Znana od 1994 roku krakowska sieć Restauracji Pizzerii „Banolli”,
Zatrudni do swoich lokali DOSTAWCÓW Z WŁASNYM SAMOCHODEM

Wymagania

- czynne prawo jazdy kat. B
- odpowiedzialność i motywacja do pracy
- umiejętność szybkiego uczenia się

Oferujemy

- elastyczny grafik
- szkolenie wdrażające
- możliwość rozwoju wewnątrz przedsiębiorstwa
- zniżki na jedzenie
- premie, nagrody
- atrakcyjne wynagrodzenie

Wyślij swoje cv dopisując w tytule formularza nazwę stanowiska!
lub odwiedź naszą stronę internetową http://www.banolli.pl/praca.html

Nie wymagamy doświadczenia zawodowego. W zamian za Twoje zaangażowanie oferujemy szkolenie, elastyczny czas pracy, terminowo wypłacane wynagrodzenie oraz zniżki na nasze produkty we wszystkich lokalach.

Ogłoszenie o pracę zostało pobrane z portalu lento.pl