Branża

  • Inżynieria / Technika

Lokalizacje

  • Dąbrowa Górnicza
    (41-300)

Praca na stanowisku INŻYNIER AUTOMATYK

Dąbrowa Górnicza

, Partner Serwis Sp. z o.o.

INŻYNIER AUTOMATYK

Opis stanowiska

Partner Serwis Sp. z o.o. jest polską firmą świadczącą najwyższej jakości obsługę produkcji przedsiębiorstw przemysłowych. Obecnie do naszego oddziału w Dąbrowie Górniczej poszukujemy odpowiedzialnej osoby na stanowisko:

OBOWIĄZKI:
- programowanie sterowników przemysłowych (Simatic, GEFanuc)
- współuruchamianie układów napędowych
- przygotowywanie ofert pod względem technicznym

Wymagania

- praktyczna umiejętność programowania sterowników przemysłowych
- praktyczna znajomość sieci przemysłowych
- znajomość zagadnień związanych z regulowanymi napędami elektrycznymi
- wykształcenie wyższe techniczne – preferowane kierunki: automatyka / elektrotechnika / mechatronika
- znajomość technicznego języka angielskiego
- czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy

- stałą pracę w stabilnej, prężnie rozwijającej się firmie
- atrakcyjne wynagrodzenie i system motywacyjny
- dostęp do wiedzy i doświadczenia
- możliwość dalszego podnoszenia kwalifikacji
- przyjazną atmosferę pracy

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą
o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 833). Na ofertę odpowiemy tylko wybranym kandydatom spełniającym w/w warunki.