Branża

  • Administracja / Biuro

Lokalizacje

  • Łozienica
    (72-100)

Praca na stanowisku Samodzielny księgowy | Samodzielna księgowa

Łozienica

, Antidotum- agencja zatrudnienia

Samodzielny księgowy | Samodzielna księgowa
Łozienica

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko: Samodzielny Księgowy/Samodzielna Księgowa

Nr ref. glk/loz/2016
Miejsce pracy: Łozienica

Zadania:
- prowadzenie pełnej księgowości,
- kontrola przepływów środków pieniężnych,
- rozliczanie i sporządzanie deklaracji VAT i VAT-UE,
- prowadzenie kadr firmy - prowadzenie teczek osobowych, naliczanie wynagrodzeń, ewidencja urlopów.

Wymagania

- min. 2-letnie doświadczenie na stanowisku Samodzielnego Księgowego/Samodzielnej Księgowej,
- znajomość przepisów prawa pracy,
- znajomość zagadnień księgowych w spedycji i transporcie międzynarodowym,
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
- umiejętność organizacji pracy własnej,
- dokładność oraz rzetelność.

Oferujemy

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (poprzedzone 3-miesięcznym okresem próbnym) na pełen etat,
- pracę od poniedziałku do piątku po 8 godzin (między godz 7:00 a 17:00, do ustalenia z pracodawcą).