Branża

  • Inżynieria / Technika

Lokalizacje

  • Wrocław
    (50-900)

Praca na stanowisku serwisant systemów alarmowych

Wrocław

, MIKRON Sp. z o.o.

serwisant systemów alarmowych
Wrocław

Opis stanowiska

Po przeszkoleniu osoba będzie wykonywała m.in.:
• uruchomienia i naprawy urządzeń systemów alarmowych,
• instalacje i serwisowanie urządzeń w obiektach monitorowanych na terenie miasta Wrocławia i woj. dolnośląskiego

Wymagania

• wykształcenie średnie techniczne na kierunkach: elektronicznym, elektrycznym, mechanicznym, telekomunikacyjnym, automatyce i mechatronice
• prawo jazdy kat. B
• obsługa komputera
• brak przeciwwskazań do pracy na wysokości pow. 3m
• dyspozycyjność i komunikatywność

Mile widziane:
Posiadanie uprawnień elektrycznych eksploatacyjnych do 1 kV

Oferujemy

• stabilne zatrudnienie i umowę o pracę
• wsparcie techniczne i merytoryczne
• możliwość doskonalenia zawodowego – szkolenia branżowe