Branża

  • Budownictwo

Lokalizacje

  • Dąbrowa Górnicza
    (41-300)

Praca na stanowisku INSTALATOR/MONTER/POMOCNIK INSTALACJI SANITARNYCH/WENTYLACJI/GRZEWCZYCH/O
ZE

Dąbrowa Górnicza

, Eko Helios

INSTALATOR/MONTER/POMOCNIK INSTALACJI SANITARNYCH/WENTYLACJI/GRZEWCZYCH/OZE

Opis stanowiska

• Montaż instalacji grzewczej
• Pomoc przy montażu instalacji grzewczej, sanitarnej, wentylacyjnej
• Montaż instalacji urządzeń wykorzystujących odnawialne źródła energii
• Montaż instalacji elektrycznych/fotowoltaika
• Kontakt z klientem

Wymagania

• Mile widziane wykształcenie w zakresie instalacji grzewczych/sanitarnych/wentylacji
• Mile widziane kilkuletnie doświadczenie w zakresie instalacji grzewczych, sanitarnych/elektrycznych.
• Mile widziane doświadczenie jako pomocnik instalatora
• Znajomość realiów i specyfiki rynku firm z branży sanitarnej/wentylacyjnej
• Prawo jazdy i gotowość do podróży służbowych
• Komunikatywność, dyspozycyjność, aparycja

Oferujemy

• Zatrudnienie na umowę o pracę
• Zdobycie fachowej wiedzy na najwyższym europejskim poziomie
• Dużą swobodę działania i możliwość wdrażania własnych pomysłów
• Szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego
• Motywacyjny system wynagrodzeń
• Dobre warunki oraz przyjazną atmosferę
• Rozwój osobisty oraz ścieżkę kariery