Branża

  • Inżynieria / Technika

Oczekiwane wykształcenie

  • Zasadnicze zawodowe

Lokalizacje

  • Zwickau
    (Niemcy)

Praca na stanowisku Operator CNC

Zwickau

, Persona-Direktservice

Operator CNC
Zwickau

Opis stanowiska

• obsługa tokarki CNC
• dobór odpowiednich narzędzi
• obróbka zgodnie z dokumentacją
• kontrola wykonywanych części zgodnie z dokumentacją
• dbanie o wysoką jakość wykonywanej pracy

Wymagania

• minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
• znajomość języka niemieckiego umożliwiająca swobodną komunikację
• wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne
• umiejętność czytania rysunków technicznych
• znajomość systemu FANUC (mile widziane)
• prawo jazdy kat. B i własny samochód (mile widziane)

Oferujemy

• zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę, z pełnym pakietem socjalnym
• atrakcyjne wynagrodzenie, regularne płatności
• długofalową współpracę
• perspektywy rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
• ubezpieczenie i gwarancję odprowadzania składek
• możliwość pracy w nadgodzinach
• zakwaterowanie na terenie Niemiec
• stałą (bezpłatną) opiekę biura

CV prosimy o przesłanie na adres info@persona-direktservice.pl, w temacie z dopiskiem " nr ref. 01/2016/Operator CNC/recrutepl.

Więcej informacji pod nr tel.: 571-255-502 oraz 533-105-666. Biuro czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-17:00.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.