Branża

  • Zdrowie/uroda/rekreacja

Lokalizacje

  • Kraków
    (30-093)

Praca na stanowisku Dietetyk

Kraków

, Dermedik

Dietetyk
Kraków

Opis stanowiska

Instytut Dermedik zatrudni osobę na stanowisko Dietetyk.

Wymagania

Wykształcenie wyższe – kierunek dietetyka oraz doświadczenie w zawodzie.

Oferujemy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie listu motywacyjnego i CV wraz ze zdjęciem.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Ogłoszenie zostało pobrane z portalu lento.pl.