Branża

  • Administracja / Biuro

Lokalizacje

  • Gorzów Wielkopolski
    (66-400)

Praca na stanowisku ASYSTENT / ASYSTENTKA (j. niemiecki)

Gorzów Wielkopolski

, Idea HR Doradztwo Personalne

ASYSTENT / ASYSTENTKA (j. niemiecki)

Opis stanowiska

IDEA HR jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

Obecnie dla naszego klienta firmy specjalizującej się w kreowaniu wizerunku na rynku Polskim oraz międzynarodowym poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

ASYSTENT / ASYSTENTKA z j. niemieckim

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało:
- organizacja pracy biura
- obsługa spotkań na terenie biura
- opieka nad obiegiem korespondencji
- nadawanie ogłoszeń
- korespondencja e-mailowa (także w języku niemieckim)
- obsługa połączeń telefonicznych (także w języku niemieckim)
- wsparcie pozostałych pracowników firmy

Wymagania

- potrafią samodzielnie zorganizować własną pracę
- znają język niemiecki na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację
- potrafią biegle obsługiwać media np. portale społecznościowe
- są bardzo komunikatywne i lubią pracę z ludźmi
- mają łatwość nawiązywania i utrzymywania kontaktów

Oferujemy

- atrakcyjne warunki płacowe
- pracę w młodym, kreatywnym zespole
- możliwość rozwoju
- stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku