Branża

  • Marketing / Public Relations

Oczekiwane wykształcenie

  • Licencjat

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Forma zatrudnienia

  • umowa zlecenie / o dzieło

Praca na stanowisku Płatne Praktyki Marketing, PR, Dziennikarstwo

Warszawa

, International Centre for Chemical Safety and Security

Płatne Praktyki Marketing, PR, Dziennikarstwo
Warszawa

Opis stanowiska

Międzynarodowe Centrum Bezpieczeństwa Chemicznego ICCSS odgrywa aktywną rolę jako wiodące międzynarodowe centrum doskonałości w zakresie bezpieczeństwa chemicznego i promowania kultury bezpieczeństwa chemicznego w wymiarach krajowym, regionalnym i globalnym, wśród różnych grup odbiorców, ze szczególnym uwzględnieniem rządów, przemysłu chemicznego, środowisk akademickich i organizacji pozarządowych.

Targi Kielce SA oraz Fundacja Międzynarodowe Centrum Bezpieczeństwa Chemicznego (ICCSS) w Warszawie organizują Światowy Kongres Bezpieczeństwa Chemicznego CHEMSS 2016, który odbędzie się w Kielcach, 18-20 kwietnia 2016 r.

Uczestnictwo w projekcie będzie wymagało umiejętności marketingowych i komunikacji do partnerstw międzynarodowych, firm globalnych i dziennikarzy. Będzie to niezwkła okazji do promowania dobrych stosunków, wymiany handlowej i współpracy globalnej.

Wymagania

• Umiejętności w redagowaniu tekstów i marketingu fundacji
• Praca w zespole
• Tworzenie artykułów prasowych, redagowanie tekstów
• Kontakt z dziennikarzami oraz firmami z całego świata w ramach promocji Światowego Kongresu Bezpieczeństwa Chemicznego CHEMSS 2016
• Tłumaczenia dokumentów z polskiego na angielski i z angielskiego na polski
• Umiejętność regularnego updatu strony internetowej
• Wspacie marketingowe fundacji m.in. poprzez:
o Update profilów społecznościowych: YouTube, Facebook.
o Kreowanie świadomości bezpieczeństwa chemicznego
o Tworzenie filmów promujących Światowy Kongres Bezpieczeństwa Chemicznego CHEMSS 2016

Oferujemy

• Ciekawą pracę w różnorodnym zespole gronie wliczając w to chemików, rektorów, dyplomatów, przedsiębiorców.
• Udział w międzynarodowych konferencjach i szkoleniach w zakresie bezpieczeństwa chemicznego
• Możliwośc uczestniczenia w spotkaniach wysokiego szczebla wraz z dyplomatami, przedstawicielami firm chemicznych i naukowcami.
• Możliwośc rozwoju osobistego poprzez należenie i wspieranie aktywnego i młodego zespołu
• Możliwość pracy zdalnej jak i w biurze
• Płatne praktyki